Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bez názvu

23. 4. 2008
Život-život je cesta. Ano život je cesta, která se nám buď líbí nebo nelíbí. Mě osobně se nelíbí, nelíbí se mi život, ale není to jedno jestli žijeme nebo ne, stejně.....
Život je cesta, která má jen jeden konec a tím koncem je SMRT. Co je mezi Narozením a Smrtí je jen otázkou toho jak my žijeme.
Ano opět je tu to slovo život, někomu se zdá, že je zbytečné žít, když stejně zemřeme, ale opět je tu ta hloupá otázka, copak si myslí lidé o lidech co s životem prostě skončí??? Co by, že je to blázen. Což je možné, protože celý náš život je jen bláznivý a skládá se z bláznů, kteří žijí kolem nás. Možná si to ani neuvědomují, ale těm lidem co je nazýváte občas blázny jen něco schází a prostě to nedokáží nalézt.
Třeba jim jen schází klid, nebo pochopení, ale to je všem jedno.
Psychiatr je člověk, který vám nepomůže, jen vám navrhne jít k psychologovi nobo jít do blázince. Proto, kdyby jste potřebovali poradit co dál, je lepší se na vše vyprdnout, stejně si život dělá co chce. Jde is dál a skončí, kdy chce.
My jsme jen figurky, figurky které hrají hru hru, která má jméno ŽIVOT.
A je jen na nás jak tu hru hrajeme, prostě se musíme smířit s tím, že je to prostě tak. Že jsme se prostě narodili a stejně i tak jak jsme se narodili zemřeme.
Říkám to teď, narození je bolest, ale smrt je bolest též.